Witam wszystkich Pytanko ktore mnie troche nurtuje CZY ISTNIEJA WZORCOWE(PODSTAWA) WARTOSCI DIETETYCZNE? BAZA BILANS od czego zaczac ? wiem wiem wyliczyc kalorie poczytac co i kiedy jesc plan treningowy i do dziela ale tu wlasnie jest problem JAK ZBILANSOWAC DIETE? na MASE czy REDUKCJE jakie proporcje procentowe,gramowe na kilogram [...]
[...] : 6g/kg Ilość spożywanych tłuszczów : 1.1g/kg Opis przebytych cykli sterydowych : zero Trening : 4x tydz Cel cyklu : masa Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) : Ektomorfik Stan zdrowia : B. dobry Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia : brak PPM podstawowa przemiana materii : 1717 moje zapotrzebowanie: OGOLNIE NA [...]
Witam. Mam rocznikowo 18 lat i 184 cm wzrostu. Ważę ledwo 60kg z hakiem... Zanim postanowiłem zarejestrować się tutaj i prosić Was o pomoc próbowałem z dietą i białkiem lecz kompletnie to nie wypaliło. Problem leżał po mojej stronie,ponieważ nie trzymałem diety i jadłem na "oko". Nie piję,nie palę,nie ćpam. Piszę do was z prośbą o ocenę mojej [...]
witam Pozwole zawrocic Wam glowe gdyz licze ,ze moze ktos bedzie mi w stanie pomoc.jestem zdesperowana gdyz nie potrafie juz normalnie patrzec w lustro. zawsze wygladalam zdrowo, waga na 155cm wachala sie od 49-53 kg,sport zawsze mi towarzyszyl basen aerobic ,-sauna dla skory. teraz majac 30 lat przy wzroscie 155cm waze bagatela 65 kg i jestem [...]
Płeć : Mężczyzna Wiek : 23 Waga : 92 Wzrost : 190 Obwód klatki : 109 Obwód ramienia : 36 Obwód talii : 98 Obwód uda : 65 Obwód łydki : 40 Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej :ponad 20 pewno jest Aktywność w ciągu dnia : praca siedząca Uprawiany sport lub inne formy aktywności : pilka, tenis, bieganie Odżywianie : zdrowe [...]
Witam, To mój pierwszy post więc na początku chciałem się z wszystkimi przywitać. Mam nadzieję, że spędzę na forum wiele czasu znajdując dla siebie wiele cennych informacji, a w miarę upływu czasu dzieląc się z innymi swoimi doświadczeniami. Liczę na waszą pomoc w doborze diety, która pomoże zbudować masę mięśniową (a przy tym nie zaleje brzucha [...]
Jak to zwykle bywa po kilku tygodniach treningu trzeba zmienić plan Przedtem plan wyglądał następująco: 1)poniedziałek: klatka , biceps , brzuch 2)środa: barki nogi przedramiona brzuch 3)piątek: plecy triceps kaptury Staż: 4 miesiące regularnego treningu (po roku przerwy wcześniej 2 lata) więc przyjmujemy ze poczatkujący Cel: masa Wzrost:185 [...]
Witam śledzę wypowiedzi na forum od dłuższego czasu, kilka dni temu postanowiłem założyć swój profil. A więc tak pokrótce co nieco o sobie. Wiek 18 lat, wzrost 188, waga 76kg, ektomorfik (widać po danych) Posiadam ławeczkę sztangę i 2 hantelki. Ćwiczyłem przez 5 miesięcy planem FBW bez diety, 1 cykl na mono vitalmaxa, 2kg gainera wypite ;] Cykl [...]
data urodzenia. 06.1992 (prawie 16lat) wzrost: 185cm waga: 78kg (przytyłem od grudnia ok. 7kg) staż na siłowni: nie licząc ACT to od grudnia typ budowy: ektomorfik w bicepsie przed grudniem i aktualnie: 30-31/34cm najwięcej na klatę: 75kg (ponad miesiąc temu) nóg nie ćwiczę - nie chce mi się (wiem, że błąd) wcześniej dużo w piłkę grałem, teraz [...]
Witam wszystkich. Jestem osobą początkująca i potrzebuje pomocy w organizacji planu ćwiczeń. Sprzet jakim dysponuje nie jest zbyt duży laweczka, sztanga prosta, sztangielki. Czytałem wiele planów opinie i już się w tym wszystkim poGubilem bo niewiem jak ten plan ułożyć. Jeżeli chodzi o dietę ciężko jest mi ją ustalić bo pracuje fizycznie więc [...]
Witam wszystkich. Dotychczas opierałem się na diecie podanej poniżej, jednak 1 lipca podejmuję się pracy w takim trybie, że będę pracował 2 dni, a później 2 dni przerwy. Możliwe, że będą również nocki. Praca na zmianie porannej zaczynać się będzie o 6 rano, a kończyć będzie o 18. Około 19-19:30 będę w domu. Zwracam się z prośbą, abyście mi pomogli [...]
[...] o mnie: Wiek: 24 lat Wzrost: 184cm Waga: 82 kg Staż: 6 lat Ostatni cykl: Push&Pull 4 dniowy Dieta: trzeba ją dopracować ;) Odżywki: Jedynie Gainery bądź białka Typ: Ektomorfik - bardzo szybka przemiana materii CEL TRENINGU: MASA MIĘŚNIOWA PLAN: Dzień 1 (poniedziałek): Klatka 1. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej – 4 serie 2. [...]
Hej! Mam takie chyba trochę głupie pytanie. Przede wszystkim to witam wszystkich na forum, to mój pierwszy post, także nie bijcie za mocno :P Kilka słów o sobie: 1. 24 lata skończone, podobnie jak studia 2. Typowy ektomorfik od urodzenia, wzrost 181, waga 68 kg, ciężko nabieram masy, 3. Obecnie %bf na poziomie około 11-12%, reszta mięśnie, niezbyt [...]
[...] o to, żebyście się z nią zapoznali, wypowiedzieli się na jej temat i wprowadzili ewentualne poprawki. Wiek: 14 lat Wzrost: 178 cm Waga: 65 kg Budowa: wydaje mi się, że Ektomorfik z takiej racji, że przed podstawówką byłem chudy. Cel: masa Staż: tydzień :). Suplementacja: brak Gdyby ktoś pytał o wiek to urodziłem się w marcu 2000r. Proszę [...]
[...] masa Staż treningowy na słowni: 5 miesięcy (wcześniej rok nieregularnie) Uprawiane inne sporty: brak Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt Dieta: Jest Budowa : Ektomorfik Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: Gainer,Carbo,Tauryna,Kreatyna Mono,Zestaw witamin,R-types biogenixa
[...] formy aktywności fizycznej : siłownia Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Gold Standard Gainer Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : /\ Rozmawailem ze swoim lekarzem i bez problemu moge stosowac ta odyzwke co jest wyzej Stosowane wcześniej diety : zbilansowana TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY)- raczej Ektomorfik