SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

Ektomorfik uda

  • Bilans dietetyczny stosunek % bilako-tluszcze-wegle

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam wszystkich Pytanko ktore mnie troche nurtuje CZY ISTNIEJA WZORCOWE(PODSTAWA) WARTOSCI DIETETYCZNE? BAZA BILANS od czego zaczac ? wiem wiem wyliczyc kalorie poczytac co i kiedy jesc plan treningowy i do dziela ale tu wlasnie jest problem JAK ZBILANSOWAC DIETE? na MASE czy REDUKCJE jakie proporcje procentowe,gramowe na kilogram [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 975 Data: 2012-01-20 02:55:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na Mase do Waszej Oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] : 6g/kg Ilość spożywanych tłuszczów : 1.1g/kg Opis przebytych cykli sterydowych : zero Trening : 4x tydz Cel cyklu : masa Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) : Ektomorfik Stan zdrowia : B. dobry Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia : brak PPM podstawowa przemiana materii : 1717 moje zapotrzebowanie: OGOLNIE NA [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2402 Data: 2010-01-24 23:00:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny dla ektomorfika.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Mam rocznikowo 18 lat i 184 cm wzrostu. Ważę ledwo 60kg z hakiem... Zanim postanowiłem zarejestrować się tutaj i prosić Was o pomoc próbowałem z dietą i białkiem lecz kompletnie to nie wypaliło. Problem leżał po mojej stronie,ponieważ nie trzymałem diety i jadłem na "oko". Nie piję,nie palę,nie ćpam. Piszę do was z prośbą o ocenę mojej [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1321 Data: 2016-07-09 01:31:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • witam Pozwole zawrocic Wam glowe gdyz licze ,ze moze ktos bedzie mi w stanie pomoc.jestem zdesperowana gdyz nie potrafie juz normalnie patrzec w lustro. zawsze wygladalam zdrowo, waga na 155cm wachala sie od 49-53 kg,sport zawsze mi towarzyszyl basen aerobic ,-sauna dla skory. teraz majac 30 lat przy wzroscie 155cm waze bagatela 65 kg i jestem [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1761 Data: 2009-08-09 10:58:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja - dieta i cwiczenia - mala pomoc

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Płeć : Mężczyzna Wiek : 23 Waga : 92 Wzrost : 190 Obwód klatki : 109 Obwód ramienia : 36 Obwód talii : 98 Obwód uda : 65 Obwód łydki : 40 Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej :ponad 20 pewno jest Aktywność w ciągu dnia : praca siedząca Uprawiany sport lub inne formy aktywności : pilka, tenis, bieganie Odżywianie : zdrowe [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2110 Data: 2009-08-10 18:01:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę dla suchara (do oceny)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, To mój pierwszy post więc na początku chciałem się z wszystkimi przywitać. Mam nadzieję, że spędzę na forum wiele czasu znajdując dla siebie wiele cennych informacji, a w miarę upływu czasu dzieląc się z innymi swoimi doświadczeniami. Liczę na waszą pomoc w doborze diety, która pomoże zbudować masę mięśniową (a przy tym nie zaleje brzucha [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 2495 Data: 2014-08-31 19:43:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ZMIANA PLANU TRENINGOWEGO

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Jak to zwykle bywa po kilku tygodniach treningu trzeba zmienić plan Przedtem plan wyglądał następująco: 1)poniedziałek: klatka , biceps , brzuch 2)środa: barki nogi przedramiona brzuch 3)piątek: plecy triceps kaptury Staż: 4 miesiące regularnego treningu (po roku przerwy wcześniej 2 lata) więc przyjmujemy ze poczatkujący Cel: masa Wzrost:185 [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1645 Data: 2007-04-25 20:39:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SPLIT-Proszę o pomoc

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam śledzę wypowiedzi na forum od dłuższego czasu, kilka dni temu postanowiłem założyć swój profil. A więc tak pokrótce co nieco o sobie. Wiek 18 lat, wzrost 188, waga 76kg, ektomorfik (widać po danych) Posiadam ławeczkę sztangę i 2 hantelki. Ćwiczyłem przez 5 miesięcy planem FBW bez diety, 1 cykl na mono vitalmaxa, 2kg gainera wypite ;] Cykl [...]

    Odpowiedzi: 39 Ilość wyświetleń: 4097 Data: 2009-02-02 16:13:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • plan treningowy - ocena i Wasze porady

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    PONIEDZIAŁEK: Brzuch: Spięcia brzucha leżąc- 3 serie max. powtórzeń Unoszenie prostych nóg leżąc- 3 serie max. powtórzeń Klata: Wyciskanie sztangi na ławce poziomej- 3 serie 10/8/6 powtórzeń Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej- 3 serie 10/8/6 powtórzeń Rozpiętki na ławce poziomej- 3 serie 8- 10 powtórzeń Triceps: Francuskie wyciskanie sztangi [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1825 Data: 2006-06-10 15:07:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy idę w dobrym kierunku? Pomocy

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] siłownia nie jest mi obca. Teraz postanowiłem powrócić na siłownię, ostro zabrać się za robotę. Więc przejdźmy do sedna sprawy. Moje dane: Wiek:21 Wzrost:170cm Waga: 60kg - Ektomorfik (przed rozpoczęciem ćwiczeń 54.5kg) Klatka: 106cm (przed rozpoczęciem ćwiczeń 97cm) Biceps: 35cm (przed rozpoczęciem ćwiczeń 30cm) Pas: 78cm Staż:3,5 miesiąca [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1507 Data: 2013-06-16 20:11:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • plan do oceny

    Temat
    Trening dla początkujących

    data urodzenia. 06.1992 (prawie 16lat) wzrost: 185cm waga: 78kg (przytyłem od grudnia ok. 7kg) staż na siłowni: nie licząc ACT to od grudnia typ budowy: ektomorfik w bicepsie przed grudniem i aktualnie: 30-31/34cm najwięcej na klatę: 75kg (ponad miesiąc temu) nóg nie ćwiczę - nie chce mi się (wiem, że błąd) wcześniej dużo w piłkę grałem, teraz [...]

    Odpowiedzi: 30 Ilość wyświetleń: 2885 Data: 2008-04-08 21:00:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w ulozeniu dobrego planu cwiczen.

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam wszystkich. Jestem osobą początkująca i potrzebuje pomocy w organizacji planu ćwiczeń. Sprzet jakim dysponuje nie jest zbyt duży laweczka, sztanga prosta, sztangielki. Czytałem wiele planów opinie i już się w tym wszystkim poGubilem bo niewiem jak ten plan ułożyć. Jeżeli chodzi o dietę ciężko jest mi ją ustalić bo pracuje fizycznie więc [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 929 Data: 2014-06-01 19:15:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Edycja diety z powodu pracy. Potrzebna pomoc!!:(

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam wszystkich. Dotychczas opierałem się na diecie podanej poniżej, jednak 1 lipca podejmuję się pracy w takim trybie, że będę pracował 2 dni, a później 2 dni przerwy. Możliwe, że będą również nocki. Praca na zmianie porannej zaczynać się będzie o 6 rano, a kończyć będzie o 18. Około 19-19:30 będę w domu. Zwracam się z prośbą, abyście mi pomogli [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 814 Data: 2008-06-23 15:28:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny :)

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Zdjęcie sylwetki (mile widziane): - Wiek : 19 Waga : 72 Wzrost : 195 Staż treningowy: +/- rok Obwód pasa: 76 Obwód klaty: 97 Obwód uda: 54 Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): siłownia 4/tydz + piłka nożna 6h/tydz + basen 2h/tydz Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : - Stan zdrowia: Okej ! Preferowane formy aktywności [...]

    Odpowiedzi: 36 Ilość wyświetleń: 3543 Data: 2014-07-30 22:03:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening pięciodniowy DO OCENY

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] o mnie: Wiek: 24 lat Wzrost: 184cm Waga: 82 kg Staż: 6 lat Ostatni cykl: Push&Pull 4 dniowy Dieta: trzeba ją dopracować ;) Odżywki: Jedynie Gainery bądź białka Typ: Ektomorfik - bardzo szybka przemiana materii CEL TRENINGU: MASA MIĘŚNIOWA PLAN: Dzień 1 (poniedziałek): Klatka 1. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej – 4 serie 2. [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 778 Data: 2013-11-03 22:16:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytanie o przyszłość

    Temat
    Trening w domu

    Hej! Mam takie chyba trochę głupie pytanie. Przede wszystkim to witam wszystkich na forum, to mój pierwszy post, także nie bijcie za mocno :P Kilka słów o sobie: 1. 24 lata skończone, podobnie jak studia 2. Typowy ektomorfik od urodzenia, wzrost 181, waga 68 kg, ciężko nabieram masy, 3. Obecnie %bf na poziomie około 11-12%, reszta mięśnie, niezbyt [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 945 Data: 2011-07-21 23:14:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zapotrzebowanie kcal i trening.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 2 dzielimy przez 7(dni tygodnia) = 204 kcal + 160 kcal + 100 ckal = 464kcal 4. Sumujemy wyniki z punktu 1 i 3: (BMR)1905 kcal + (TEA)464 kcal = 2369 kcal 5. Dodajemy NEAT: Ektomorfik, ze względu na redukcje wybrałem wartość min 2369 kcal + 700 kcal = 3069 kcal 6. Doliczamy efekt termiczny pożywienia (TEF)tu dałem pomiędzy czyli 8% 3069 + TEF(8% [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 590 Data: 2011-05-13 09:47:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę do oceny i moja historia.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] o to, żebyście się z nią zapoznali, wypowiedzieli się na jej temat i wprowadzili ewentualne poprawki. Wiek: 14 lat Wzrost: 178 cm Waga: 65 kg Budowa: wydaje mi się, że Ektomorfik z takiej racji, że przed podstawówką byłem chudy. Cel: masa Staż: tydzień :). Suplementacja: brak Gdyby ktoś pytał o wiek to urodziłem się w marcu 2000r. Proszę [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1449 Data: 2014-06-26 16:07:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening dzielony na masę do poprawki.

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] masa Staż treningowy na słowni: 5 miesięcy (wcześniej rok nieregularnie) Uprawiane inne sporty: brak Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt Dieta: Jest Budowa : Ektomorfik Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: Gainer,Carbo,Tauryna,Kreatyna Mono,Zestaw witamin,R-types biogenixa

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 858 Data: 2009-12-27 15:14:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę do oceny, 60kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] formy aktywności fizycznej : siłownia Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Gold Standard Gainer Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : /\ Rozmawailem ze swoim lekarzem i bez problemu moge stosowac ta odyzwke co jest wyzej Stosowane wcześniej diety : zbilansowana TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY)- raczej Ektomorfik

    Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 8991 Data: 2017-07-19 18:58:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)